3D-wedstrijd bij Ruïne van Teylingen

Bericht van de trainerscommissie

Kennismaking 3D-schieten
Attila organiseert dit jaar weer een 3D-wedstrijd voor de deelnemers aan de beginnerscursus sinds najaar 2023. Ook andere leden van Attila kunnen hieraan meedoen. Het doel van deze wedstrijd is om kennis te maken met het 3D-schieten: een vorm van buitenschieten die direct is afgeleid van de jacht.

Wedstrijd
De wedstrijd vindt plaats op 14 juli 2024 bij de ruïne van Teylingen en wordt georganiseerd in samenwerking met de scoutinggroep Arcus Belli. 
Locatie: de ruïne van Teylingen, Teylingerlaan 15a, 2215 RT Voorhout.
Aanvang:11.00 uur, aanwezig rond 10.30 uur. Kort voor aanvang wordt uitleg gegeven over de regels en het parcours.

Aanmelden
Alle deelnemers van de beginnerscursussen tussen september 2023 en juni 2024 kunnen kosteloos deelnemen. Andere geïnteresseerden kunnen zich inschrijven voor €7,- per persoon. Betaling ter plaatse via het PIN-apparaat van de vereniging. Aanmelding uiterlijk 30 juni bij volwassenen@vvh-attila.nl.

Meer informatie
Meer informatie in dit document. Neem dit goed door; het bevat onder andere informatie over toegestane boogtypes en pijlen.