Buiten schieten in Lisse 2020

Zoals je al hebt kunnen lezen zijn de maatregelen omtrent het COVID-19 virus versoepeld. Om boogschieten weer mogelijk te maken voor onze vereniging hebben het bestuur en de buitencommissie de handen ineen geslagen. 

Vanaf 21 mei 2020 zal het buitenseizoen dus van start gaan! Het zal allemaal wel anders zijn dan de afgelopen jaren. Zo werken we met tijdslots, mogen er maar 18 man aanwezig zijn per sessie en moet je jezelf vooraf inschrijven. Houd je mail goed in de gaten voor de reguliere uitnodiging tot het inschrijfformulier.

* De opgegeven data zijn onder voorbehoud en afhankelijk van de gestelde regels door de regering.

EEN KORTE UITLEG VOOR ONZE NIEUWSTE LEDEN
Er zijn een aantal momenten vastgelegd waarop buiten geschoten kan worden op de locatie van de Lissesche IJsclub, Randmeerstraat 73, 2162 LJ Lisse. Alle schutters zijn van harte welkom en het maakt niet uit of je jeugd, senior, beginner of gevorderde bent. 

Tips wat je mee kunt nemen:
Zonnebrandcrème
Petje
Zonnebril
Stoel
Eten en Drinken (er is geen horeca aanwezig)
Regenkleding
Paraplu

We hopen dat het ondanks alle nieuwe regels alsnog een fantastisch buitenseizoen gaat worden en we zien je graag tegemoet op 1.5 meter afstand op de buitenbaan!