De interne competitie 2022 start maandag 21 februari

Wat en wanneer
Alle leden van Attila mogen meedoen.
De competitie wordt geschoten op 2 afstanden namelijk 18 meter en 25 meter. Er staan 30 schietmomenten gereserveerd in de agenda: elke maandag, dinsdag en zaterdag van maandag 21 februari tet en met maandag 2 mei. Iedere schutter mag voor elke afstand maximaal 5 scorebriefjes inleveren. Hiervan zullen de beste 4 per afstand meetellen voor de einduitslag.

Finale
De finale wordt geschoten op maandag 2 mei.

Prijzen
Afhankelijk van de hoeveelheid schutters per categorie worden prijzen uitgereikt. Iedere deelnemer die 4×18 en 4×25 meter heeft geschoten, verdient een scorespeldje.

Meer informatie
Lees voor meer informatie ons reglement door. Heb je vragen of opmerkingen? Stuur gerust een e-mail aand de commissie interne competitie.