Enquête interne competitie

Geef je mening
Afgelopen maand is de Interne Competitie van Attila weer begonnen. Die bestaat nu in de huidige vorm sinds 2019. De commissie wil graag van de leden weten hoe de huidige vorm bevalt en of die nog verbetert kan worden. Daarom is er een enquête opgesteld om meer inzicht te krijgen in de mening van de leden.

Vragen
Het gaat om vragen over het aantal wedstrijden dat geschoten wordt, de wedstrijdperiode (liever februari-mei of het hele jaar door), de klasseindeling en wat je eventueel nog mist in de Interne Competitie.

Links
Wat overwegingen over de keuze tussen een aaneengesloten wedstrijdperiode of wedstrijden verspreid over het jaar vind je in deze link. De link naar de enquête vind je hier.

In de kantine
Voor degenen die dit absoluut niet digitaal kunnen doen, liggen er een paar formulieren in de kantine. 

Tot en met 4 april
Vul de enquête in vóór 5 april 2023, zodat we de resultaten kunnen bespreken op de ALV in mei.