Halloween verschieting 2021

Bericht van de Commissie interne competitie

Beste schutters het is alweer bijna Halloween en daarom organiseert Attila op zaterdag 30 oktober de jaarlijkse Halloween verschieting. Bij dit spooky feest hangt er een griezelig sfeertje bij Attila. We hebben zojuist alvast spinnen vrijgelaten in de schiethal dus we verwachten veel spinnenwebben en er is een ware vleermuisinvasie. Tijdens de gehele verschieting wordt er Halloween muziek afgespeeld, de verlichting staat uit en is vervangen door een prachtige sfeerverlichting.

Verkleed
Het is de bedoeling dat iedereen zich verkleedt/vermomt, hoe griezeliger hoe beter. Er is een prachtige prijs te winnen voor degene met de creatiefste verkleding.

Wedstrijd
Verder is er per categorie 1 prijs voor de beste schutter. De categorie├źn zijn traditioneel, barebow, recurve en compound. Er wordt geschoten op een afstand van 13 meter en er zijn 13 rondes van 4 pijlen.

We hopen jullie allen te zien op zaterdag 30 oktober.
Aanvang: 19.00 uur. Begin wedstrijd: 19.30 uur.