Interne competitie 2023

Maandag 27 februari gaat de interne competitie weer van start. Alle leden van Attila worden van harte uitgenodigd om mee te doen.

Wat en wanneer
De competitie wordt geschoten op 2 afstanden namelijk 18 meter en 25 meter. Er staan bijna 30 schietmomenten gereserveerd in de agenda: elke maandag (20.00), woensdag (19.30) en zaterdag (14.30). Iedere schutter mag voor elke afstand maximaal 5 scorebriefjes inleveren. Hiervan zullen de beste 4 per afstand meetellen voor de einduitslag. De exacte schietdata kunnen teruggevonden worden in de agenda op de website (www.vvh-attila.nl/agenda).

Finale
De finale wordt geschoten op zaterdag 6 mei.

Prijzen
Afhankelijk van de hoeveelheid schutters per categorie worden prijzen uitgereikt. Iedere deelnemer die 4×18 en 4×25 meter heeft geschoten, verdient een scorespeldje.

Meer informatie is te vinden op de website.