Interne competitie 2024

Maandag 15 januari gaat de interne competitie 2024 van start. Alle leden van Attila worden van harte uitgenodigd om mee te doen.

Wat en wanneer
De competitie wordt geschoten op 2 afstanden namelijk 18 meter en 25 meter. Er staan bijna 30 schietmomenten gereserveerd in de agenda: op maandag (20.00), woensdag (20.000) en zaterdag (14.30). Iedere schutter mag voor elke afstand maximaal 5 scorebriefjes inleveren. Hiervan zullen de beste 4 per afstand meetellen voor de einduitslag. Voor de exacte schietdata en schietafstanden verwijzen we naar de agenda, in verband met mogelijke externe wedstrijden.

In de laatste week (18, 20 en 23 maart) kan er op 18 meter en op 25 meter geschoten worden.

Afsluiting en prijsuitreiking
Zaterdag 23 maart
schieten we de laatste wedstrijd en na afloop is er de feestelijke prijsuitreiking.

Prijzen
Afhankelijk van de hoeveelheid schutters per categorie worden prijzen uitgereikt. Iedere deelnemer die 4×18 en 4×25 meter heeft geschoten, verdient een scorespeldje.

Meer informatie is hier te vinden.