Nieuwe clubkleding bestelronde

Bestel nu
Het is het vanaf nu weer mogelijk clubkleding te bestellen via het te downloaden formulier op de website (zie onderstaande link). De bestellingen kunnen gedaan worden tot 8 mei 2024. Daarna krijg je een persoonlijke factuur. Zodra je betaling binnen is, is je bestelling definitief. Wat na de boven genoemde datum binnen komt, wordt niet behandeld.

Alle informatie
De prijzen en het bestelformulier zijn te vinden op de website (zie onderstaande link). Wij hebben van de polo’s en hoodies pasmaten voor zowel man als vrouw in de maten M, L en XL. De polo’s hebben bijna dezelfde pasvorm als de T-shirts en de hoodies en sweaters lijken ook erg op elkaar. Mocht je willen passen, dan kan je iemand van het bestuur aanspreken tijdens clubavonden of een afspraak maken (bestuur@vvh-attila.nl).

Voor meer informatie zie het ledengedeelte van onze website.