Workshop schieten met de duimgrip (duimring)

Koreaans schieten
Dominic den Drijver geeft les in Korean Traditional Archery. Koreaans boogschieten is heel anders dan Olympisch boogschieten. Als eerste maak je gebruik van de thumb grip in plaats van de 3 finger grip. Ook ligt de pijl aan de andere kant van de boog en zijn de bogen heel traditioneel en veel kleiner.
De Koreaanse bogen zijn ruiterbogen en zijn gebruikt om te schieten vanaf een paard. In Korea schiet je tegenwoordig met deze stijl alleen op 145 meter afstand. In de workshop leer je de thumb grip en het een en ander over de Koreaanse draw. Die is gemaakt voor 145 meter maar met wat aanpassingen ook indoor te gebruiken.

Workshop
De workshop vindt plaats op zaterdag 13 januari van 12.30 tot ca. 14.00 uur.

Aanmelden
Wil je meedoen, meldt je dan aan via de mail (Froukjekardinaal@vvh-attila.nl) of app me. Er is plek voor 8 deelnemers. Vol is vol.

Materiaal
Dominic heeft een aantal bogen en schiethandschoenen bij zich. Heb je je eigen materiaal, neem dat dan mee.